Skip links
Neler Yaparız?

Sayga Design olarak otel, ofis, residence, hastane, kamu binaları, makam odaları
toplantı odaları, lobby, klinik, ev/villa gibi çeşitli sektörlerde
iç mimarlık hizmetleri sunmaktayız.

Anahtar Teslim Projeler

Ev / Villa İç Mimarlık

Ofis İç Mimarlık Hizmeti

Otel İç Mimarlık Hizmeti

Hizmetlerimiz

İnşaat Hizmetleri

İç mimarlık projelerimizde kaba ve ince inşaat hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman ekiplerimizle kaliteli malzemeler kullanarak projelerinizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Mobilya ve Aksesuarlar

Müşterilerimize özel tasarım mobilyalar ve aksesuarlar sunuyoruz. Estetik açıdan çarpıcı ve işlevsel ürünlerle iç mekanları tamamlıyoruz.

Tekstil Grubu

İç mekanlara uygun kumaş ve döşeme malzemeleriyle dekorasyonunuzu tamamlıyoruz. Perde, koltuk döşemesi, yatak örtüsü gibi tekstil ürünleriyle mekanlara sıcaklık ve stil katıyoruz.

Bilişim ve Donanım

İç mekanlarda kullanılan teknolojik çözümlerle işlevselliği artırıyoruz. Ses ve görüntü sistemleri, aydınlatma kontrolü, otomasyon sistemleri gibi donanımları projelerimize entegre ediyoruz.

Çelik Konstrüksiyon

Çelik yapılar ve konstrüksiyon projelerinde iç mekan tasarımları gerçekleştiriyoruz. Estetik ve dayanıklı çözümlerle yapıların iç mekanlarını şekillendiriyoruz.

Kaba ve İnce İnşaat

İnşaat projelerinizde hem kaba inşaat hem de iç mekan tasarımına ilişkin hizmetler sunuyoruz. İnşaat sürecinin her aşamasında profesyonel destek sağlıyoruz.

Bizimle Tanışmak İster misiniz?

Mesaj Gönder

Hadi projenizin detaylarını birlikte konuşalım ve tasarlayalım.

    Şartlara bağlıyım ve Gizlilik Politikasını kabul ediyorum

    Tıkla
    Kaydır